Orbitrek - efekty po jakim czasie


Głównym założeniem osób decydujących się trenować na orbitrek jest redukcja wagi ciała. Godzina spędzona na orbitreku ( oczywiście ćwicząc) pozwala spalić ok 800kcal. Jest to bardzo dobry wynik, zbliżony do biegania. Dodajmy, że trenażer eliptyczny jest jedną z
najbezpieczniejszych form aktywności. Chodzi głównie o małe obciążenie stawów kolanowych, wyprzedza go jedynie rowerek treningowy.

Po jakim czasie uzyskamy efekty ćwicząc na orbitreku?
Wszystko oczywiście zależy od nas. Jedna osoba schudnie bardzo szybko, druga wolniej. Odpowiednio zbilansowana dieta, połączona z aktywnością na orbitreku z pewnością korzystnie wpłynie na szybkość pozbywania się zbędnych kilogramów.

Jaka powinna być odpowiednia dieta?
Tutaj z pomocą przychodzą poradnie dietetyczne. Mi osobiście wystarczyła jedna wizyta, na której nakierowano mnie co mam jeść i w jakich odstępach godzinowych. Restrykcyjne trzymanie się porad dietetyka pozwoliło pozbyć się 30 kg.

Każdy organizm jest inny, potrzebuje mniej lub więcej wysiłku włożonego w walkę z niechcianą tkanką tłuszczową. Załóżmy sobie małe cele np. koniec stycznia zgubię 2 kg, koniec lutego kolejne 2 kg.
Dzięki takiej postawie, będzie Wam łatwiej dotrzeć do celu, jaki sobie postawiliście. Dodatkowo, odchudzanie które odbywa się powoli, systematycznie, uczy nas zdrowego odżywiania które na wiele lat zagości w Twoim życiu.