ORBITREK Z PRZEDNIM KOŁEM HERTZ X-RUN 3 NASZA OPINIA

Hmmm... długo nie mogliśmy czekać na orbitreki z przednim napędem za naprawdę małe  pieniądze. Firma HERTZ wprowadziła maszynę, która zrewolucjonizuję klasę maszyn przednionapędowych modelem X-RUN 3. Porównajmy ten orbitrek do jednego z najpopularniejszych orbitreków tej klasy Xterra FS.3.5. 

 

Waga:

-Xterra FS3.5 - 45kg

-HERTZ X-RUN 3 - 56kg

 

Wymiary:

-Xterra FS3.5 - dł.145cm, szer. 52cm, wys. 160cm

-HERTZ X-RUN 3 - dł.173 x szer.67 x wys.176 cm

 

Waga koła zamachowego:

-Xterra FS.3.5 - 10kg

-HERTZ X-RUN 3-12kg

 

Długość kroku:

-Xterra FS3.5 - 40cm

-HERTZ X-RUN 3 - 41cm

 

Cena:

-Xterra FS3.5 - 2499zl

-HERTZ X-RUN 3 - 1499zł

 

Jak widać z podanych przez producenta parametrów maszyn, orbitrek HERTZ X-RUN 3 wypada troszkę lepiej. Tysiąc złotych różnicy-dostajemy większe koło zamachowe, Hertz jest również cięższy o 9 kg- stabilniejsza, mocniejsza konstrukcja.

 

Jaki jest więc minus HERTZ X-RUN 3?

Dla wielu z Was będzie regulacja obciążeniem, Hertz posiada manualną- pokrętło. Dla mnie osobiście nie jest to duży problem, z doświadczenia wiem, że większość klientów nie korzysta z programów treningowych, które automatycznie regulują obciążeniem na kole zamachowym. Plusem takiego rozwiązania ( manualnego) będzie mała awaryjność i groszowa naprawa po okresie gwarancyjnym. 

Osoby lubiące bardziej rozwinięte maszyny mogą zadowolić się starszym bratem opisywanego modelu,  HERTZ X-RUN 5 - NASZA OPINIA

 

Podstawowe pytanie jakie zadaje sobie z pewnością każdy z Was. Czy warto kupić HERTZ X-RUN 3 za 1499zł?  Oczywiście, że tak! Jestem pewien, że ta maszyna przyczyni się do walki ze zbędnymi kilogramami podczas noworocznych postanowień:)