Test i Opinia Orbitrek Domyos Shape+

Spacerując po Decathlonie w poszukiwaniu nowych butów biegowych moją uwagę zwrócił orbitrek Domyos Shape+.  Postanowiłem bardziej mu się przyjrzeć. Na samym wstępie pragnę podać informacje, że Shape+ został przetestowany przez kilka minut podczas pobytu w sklepie Decathlon.

 

Jakość wykonania

Patrząc na orbitrek Shape widzimy solidnie wykonaną maszynę z dość bogatym wyposażeniem jak na produkt  za 1499zł. Dostajemy dość spore koło zamachowe 9 kg, które naprawdę czuć podczas treningu. Stabilna konstrukcja, przy moim wzroście 187cm/waga 97kg kultura pracy na wysokim poziomie, brak przysłowiowego „bujania się na boki”. Jakość użytych materiałów przypomina te z NordicTraca, uważam to za duży plus.

 

Wyświetlacz

Mały…pierwsze słowo jakie przychodzi mi do głowy. Nie wiem czy jest t plus czy minus. Osobiście uważam, że takie rozwiązanie może się podobać.  Pięć funkcji na zegarze wystarczają, aby cieszyć się treningiem w domowym zaciszu. spalone kalorie, dystans, czas, prędkość oraz tętno (pas w zestawie).- czyli wyświetlacz łączy się bezprzewodowo z pasem telemetrycznym DUŻY PLUS!!!

- 10 programów treningowych opracowanych we współpracy z naszymi trenerami. Jak widać w bardzo dobrej cenie otrzymujemy wszystko w co wyposażone są nowoczesne orbitreki z górnej pułki. 

Ciekawostką jest regulacja obciążenia jest możliwa za pomocą przycisków w rękojeściach. 

 

 

 

Podsumowanie

Jestem bardzo mile zaskoczony orbitrekiem Domyos Shape. W cenie 1499zł otrzymujemy w pełni łożyskowaną maszynę z bogato wyposażonym wyświetlaczem, kołem zamachowym o wadze 9 kg. Dodatkową opcją jest blokada mechanizmu ( pedałów ). Taka opcja przyda się kiedy w domu mamy dzieciaczki. Rozstaw między stopami w orbitreki Shape+ to 18cm. 

Wszystkie te elementy układają się w jedną całość. Jest to naprawdę świetna maszyna za bardzo rozsądne pieniądze. 

 

 

 

 

Wymiary:

Wymiary produktu dł.140 x szer.62 x wys.160 cm

waga produktu 55 kg

Wymiary opakowania dł.118 x szer.32 x wys.64 cm

Waga całkowita 60 kg

BLOKADA SYSTEMU ZAMACHOWEGO:

Sterowanie:

Łożyskowany: