TEST I OPINIA SPORTOP ORBITREK E7000 PLUS

Najmocniejszy orbitrek z tylnym napędem od firmy Sportop…model E7000 PLUS cieszy się dużą popularnością na wschodzie. Maszyna jak większość modeli znanego producenta fitness cechuje bardzo mała awaryjność, wysoka jakość wykonania, stosunkowo niska cena. 

 

Na zachodzie orbitreki sprzedawane są pod nazwą Cardiostrong.  Każdy z modeli ma swój odpowiednik:

- E7000PLUS -> Cardiostrong EX40

E2000P/I -? Cardiostrong EX20

 

Sportop E7000PLUS został sprowadzony do naszej wypożyczalni sprzętu fitness na testy już kilka lat temu.  Pierwsze miesiące u klientów zapowiadały, że orbitrek stanie się hitem sprzedażowym. Klienci bardzo chwalili Sportopa E7000PLUS za wysoki komfort podczas treningu. Po ok. `6 miesiącach zachwycania się nad produktem, cena wzrosła dość drastycznie i opłacalność wprowadzenia orbitreka do oferty rozmyła wszystkie plany. 

 

Przez kilka lat E7000PLUS dzielnie pracował w naszej wypożyczalni zbierając same pozytywne opinie. Historia zakończyła się kiedy jedna z klientek wykupiła maszynę i dalsze losy maszyny nie są mi już znane.

 

Tydzień temu nadarzyła się okazja i zakontraktowaliśmy większą ilość Sportopa E7000Plus z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Pierwsze maszyny trafiają do klientów i mamy nadzieję, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Troszkę o produkcie:

 

Pierwsze co rzuca się w oczy podczas montażu maszyny to wysoka jakość wykonania elementów. Grube, masywne profile, gwarantują że orbitrek wytrzyma najcięższe treningi.  100% łożyskowanie orbitreka zapewnia płynną i bardzo cichą pracę. Koło zamachowe według producenta ma aż 28 kg.

 

Długość kroku w orbitreku Sportop E7000PLUS to 40 cm, wysokość  31cm, szerokość między stopami 17cm … daje to nam naprawdę świetny wynik. Dodajmy, że maszyna posiada regulację długości oraz wysokości kroku. Funkcja bardzo przydatna, kiedy różnica wzrostu wśród użytkowników jest znacząca.

 

Ponadto orbitrek SPORTOP E7000 PLUS posiada miękkie, amortyzowane platformy na stopy. Zwiększają one wygodę podczas treningu i umożliwiają rezygnację z obuwia, dzięki czemu mięśnie i ścięgna lepiej pracują.

 

Montaż maszyny nie licząc czasu na wyjęcie tego sporego orbitreka z kartonu zajmuje 25-30 minut- naszym jedynym zadaniem jest przykręcić elementy, które wszystkie śrubki mają od razu przytwierdzone w miejscu montażu oraz zamocowanie wyświetlacza, podstópek i plastikowych maskownic elementów ruchomych. W tej kategorii jest to jeden z najbardziej przyjemnych orbitreków w montażu.

 

Wyświetlacz wizualnie jest podobny do tego ze sportopa e880 czy e2000i. Posiada łączność z pasem telemetrycznym, tryb manualny, 10 gotowych programów i dodatkowy program H.R.C. Ekran różni się jedynie dodaniem w centralnej części grafiki na wzór prędkościomierza i brakiem niebieskiego podświetlenia tu jest ono białe. Pozostałe parametry wyświetlane przez ekran są identyczne jak w innych orbitrekach: czas, dystans, kalorie, tętno czy wykres obciążeń w danej chwili podczas treningu.

 

Podsumowując orbitrek e7000plus można śmiało stwierdzić, że w cenie około 3 tysięcy złotych otrzymujemy maszynę naprawdę wysokiej klasy: solidnie wykonaną, ciężką, stabilną, wygodną dla użytkowników o różnym wzroście i wielofunkcyjnym wyświetlaczem. Po pierwszych testach sami bardzo polubiliśmy ten orbitrek i myślimy, że zadowoli każdego potencjalnego kupca swoimi zaletami.

 

 

VIDEO PREZENENTACJA + TEST SPORTOP E7000 PLUS:


Incoming search terms:

 • sportop e7000 plus
 • orbitrek sportop e7000plus
 • orbitrek sportop opinie
 • sportop e7000plus opinie
 • orbitrek sportop e7000 plus opinie
 • orbitrek jak wybrać
 • jak wybrać orbitreka
 • czy warto kupic orbitrek york x120 active
 • trenażer eliptyczny opinie
 • testy orbitreków
 • wypożyczalnia orbitreków warszawa
 • wypożycz orbitrek warszawa