ORBITREK MAGNETYCZNY INCONDI ET60I INSPORTLINE

Wczoraj miałem przyjemność montować i testować orbitrek Insportline inCondi ET60i. Maszyna ze stajni czeskiego producenta wyposażona jest w iConsolę, gabarytowo przypomina Caracasa ale różni się od niego kilkoma szczegółami. W zestawie otrzymujemy pas firmy Polar zamiast firmowego insportline. Montaż jest prosty i zajmuje około 40 minut. Na co należy zwrócić uwagę podczas montażu? Po pierwsze kabel łączący wyświetlacz, przynajmniej w moim wypadku poprowadzić należy nie przez otwór w kolumnie na niego przeznaczony a tuż za nim, gdyż mogą wystąpić problemy z przykręceniem wyświetlacza.Kiedy już przykręcamy wyświetlacz nie dokręcamy go do końca bo możemy mieć trudności z dopasowaniem i przykręceniem plastikowej obudowy, dokręcamy śruby po dopasowaniu części obudowy znajdującej się po stronie na której ćwiczymy. 

 

Maszyna po zmontowaniu prezentuje się przyzwoicie, ruch eliptyczny jest płynny, bez uczucia wpadania w dziurę. Obciążenie zmienia się szybko, silnik pracuje cicho. Wyświetlacz posiada oprócz trybu manualnego po 4 gotowe programy dla użytkowników początkujących, zaawansowanych, 4 programy sporty, program w Wattach, program użytkownika, jego możliwości zwiększy zastosowanie iConsole+ który pobierzemy ze sklepu Google albo iStore. 

 

Podczas treningu orbitrek sprawdza się dobrze, jest stabilny, ruch na zerowym ustawieniu nie jest ciężki jak w wypadku Caracasa.

Maszyna wytrzymuje mocny interwał bez żadnego bujania się na boki, obciążenie maksymalne maszyny daje spory opór co zadowoli miłośników bardziej obciążających treningów.

 

Orbitrek ET60i jest sprzętem wartym uwagi i na pewno wartym swojej ceny. Osoby testujące maszyny: wzrost 187cm/97kg i 179cm/79kg.

 

Mieszkańców Warszawy zapraszamy do wypożyczenia i przetestowania orbitreka w zaciszu własnego domu, takie przyjemności gwarantuje wypożyczalnia sprzętu fitness orbisfera.pl 

 

Bony za zakup orbitreka, na hasło orbitrektest 200zł w sklepie www.fit-strong.pl

 

VIDEO TEST: