Opinia i test orbitrek York X520

Przez kilka ostatnich dni na blogu zaroiło się od testów sprzętu Insportline, dla małej odmiany zaprezentujemy wam nowość w ofercie firmy YORK. Orbitrek z przednim napędem X520.

 

Maszyna wizualnie prezentuje się dobrze, jest bardzo podobna do Xterry FS 3.5 z małą różnicą w długości samej maszyny. Jeżeli jakość wykonania jest taka sama jak w FS 3.5 można być spokojnym o osiągi i żywotność orbitreka. Na stronie producenta mamy informacje o wadze koła która wynosi 12kg, ogólnych wymiarach, nośności maszyny. Brakuje rozstawu stóp ale prawdopodobnie wynosi około 9-10cm tak jak w Xterrze. Wyświetlacz posiada 12 gotowych programów, program HRC z 4 strefami tętna i program WATT.

 

Zachowanie maszyny podczas treningu jest takie samo jak w FS 3.5.

Maszyna jest stabilna, ruch jest płynny i nie sprawia żadnych negatywnych odczuć. Obciążenie zmienia się poprawnie i bez zarzutu.Nie ma żadnych stuknięć i pisków podczas pracy rolek-oczywiście jeśli będą nasmarowane.

 

         Orbitrek York x520 zadowoli użytkowników,  jest maszyną z tej samej półki co orbitrek Xterra FS3.5 czy Energetic Body ENW-1000 które w naszych testach wypadły dobrze. Za cenę około 2200-2500 złotych(zależna od sprzedawcy) otrzymamy solidny sprzęt sprawdzonej na rynku marki z pewnym serwisem i pomocą na każdym kroku.