Jaki orbitrek kupić?

 Jaki orbitrek kupić?

Ciężko jest odpowiedzieć na tak trudne pytanie. Osobiście uważam, że każdy powinien sam przetestować orbitrek osobiście. Chyba, że decydujesz się na maszynę w przedziale cenowym do 1000zł. Tutaj mamy praktycznie orbitreki na tej samej ramie-często z tej samej fabryki od Chińczyka. Różnica polega jedynie na wyświetlaczach, obudowie, kolorystyce. 

Z czystym sumieniem, mogę polecić kupno takich orbitreków w ciemno ( allegro, sklepy www). Pamiętajmy jednak o tym ,że maszyna może nam się popsuć. Orbitreków w tych cenach klienci najczęściej nie reklamują. Z jednej prostej przyczyny, na którą wykorzystują sprzedawcy w sieci. Proszą nas o rozkręcenie maszyny, zapakowaniu w oryginalne pudełko. Słyszałem o przypadkach, gdzie sprzedawca prosił o odesłanie popsutego egzemplarza na koszy kupującego( pokrzywdzonego). Pamiętajcie-ten obowiązek leży po stronie sprzedawcy. Czas oczekiwania na naprawę- 2 tygodnie. Hmmm...i tutaj większość klientów rezygnuje. Nie chce im się rozkręcać, często nie mają już oryginalnego pudełka od maszyny. Jeśli macie okazję kupna orbitreka w swojej miejscowości lub w bliskiej okolicy zróbcie to. Zaoszczędzicie sporo nerwów. Wiem wiem, w sieci można kupić ten sam model sporo taniej niż w sklepie stacjonarnym. Proponuję negocjację ceny ze sprzedawcą. Najczęściej się zgadzają!!!

 

Jeśli chodzi o orbitreki droższe, najlepiej będzie przetestować maszynę osobiście w Salonach lub sklepach sportowych np. Decathlon. O doborze maszyny mogą zadecydować drobiazgi takie jak:

-wyświetlacz jest za wysoko lub za nisko

-krok jest za długi

-krok jest za wysoki

-koło zamachowe jest za duże lub za małe

-kolor na nie pasuje ( czynnik na który kobiety zwracają dużą uwagę)

-bidon jest przyczepiony zbyt nisko/wysoko

 

Takich czynników które przyczyniają się do wyboru odpowiedniej maszyny można przytaczać jeszcze przez 30 minut :)

Tutaj nie ma co się rozpisywać. Maszyna powinna zostać wybrana osobiście. Najlepiej przetestować w sklepie stacjonarnym lub wypożyczać orbitrek i testować przez miesiąc z zaciszu własnego domu.

 

Gdzie wypożyczyć orbitrek?

www.orbisfera.pl - wypożyczalnia sprzętu fitness