Szukam nowych orbitreków do swojej wypożyczalni sprzętu fitness - ORBISFERA.PL

Zakładam, że prowadząc firmę każda osoba zaczyna szukać czegoś nowego...stare chodź dobre nudzi się i naturalnie pragniemy zmian. Obecnie jestem na etapie poszukiwania 2-3 nowych modeli orbitreków do swojej wypożyczalni sprzętu fitness. Do tej pory mocno wyposażony w marki Xterra, Sportop czy EBFIT starałem się sprostać oczekiwaniom klientów. Czemu zmieniać coś, co funkcjonuje całkiem sprawnie?

 

Chodzi głównie o serwisowanie sprzętu fitness. Męczy mnie wysyłanie uszkodzonych maszyn do Gdańska z Warszawy. Tracę zbyt dużo cennego czasu... Jak wiecie dość mocno polecam do zakupu orbitreki ze sklepu Decathlon. Zakładam, że sporo osób zada sobie właśnie pytanie dlaczego polecam coś na czym nie zarabiam? Ten blog i kanał na YouTube powstał gównie dla Was. Nie chciałem wciskać na siłę czegoś ze swojego sklepu, czułem że stracę wiarygodność.

 

Wracając do poszukiwanych maszyn i sklepu Decathlon. Znajdują się tam dwa orbitreki, które spełniają moje wszystkie oczekiwania. Domyos El520 - genialny orbitrek z tylnym napędem. Wysoka kultura praca, wbudowany generator, nowoczesny wyświetlacz. Kompaktowa maszyna, która zmieści się praktycznie w najciaśniejszych pomieszczeniach. Kolejna maszyna którą pokochałem to przedni napęd Domyos EL900...mercedes wśród orbitreków...jeden minus...jest bardzo duży ( ok. 2 metry długości )

 

Wspomnę jeszcze, że jeden z rowerków stacjonarnych Domyos już rok temu pojawił się w ofercie mojej wypożyczalni sprzętu fitness.

 

Serwis i dostępność części zamiennych ( decathlon daje 10 lat na dostępność części) to najważniejszy atut jaki przemawia za wybraniem właśnie orbitreków Domyos do oferty.

 

Dzisiaj mamy 27.08.2020... jeszcze decyzja nie została podjęta:)

 

Dodaje dwa filmiki z testu wspomnianych maszyn